Kontakt

  • DIREKTOR

    Vladimir Maksić
    048-712-007
    vlado.maksic@poljocentar.hr



    IZVRŠNA DIREKTORICA

    Marina Ivanović
    048/712-008
    marina.ivanovic@poljocentar.hr



    NABAVA

    Ivan Augustinčić, mineralna gnojiva, folijarna prihrana, sjemenska roba-kukuruz, žitarice, uljarice, soja
    098/938-2671
    ivan.augustincic@poljocentar.hr

    Helena Posavec, sredstva za zaštitu bilja, supstrati i zemlje, PE folije i veziva
    099/262-0339
    048/617-619
    helena.posavec@poljocentar.hr

    Martina Višnjica Hunjak, stočna hrana i oprema za stočarstvo, preparati i oprema za njegu stoke, hrana i oprema za kućne ljubimce, cvjetni program glinene tegle, keramičke tegle
    099/489-1492
    048/712-008
    martina.hunjak@poljocentar.hr

    Valentina Pisačić-Međimorec, ) sjemenska roba-trave, vrećice povrća, cvijeća i gramatura, sjemenski krumpir i lučica, sadni materijal-lozni cijepovi, voćke, dendrologija, cvijeće, vrtni i voćarski program, lampaši, umjetni aranžmani i cvijeće
    099/708-6773
    valentina.pisacic@poljocentar.hr

    Goran Klauda, građevina
    098/207-452
    goran.klauda@poljocentar.hr

    Antonija Štriga, građevina
    099/712-3348
    antonija.striga@poljocentar.hr

    Neven Maksić, vinogradarsko voćarski program-inox, PVC, boce i staklene posude, enološki preparati i oprema, prskalice, sitna mehanizacija, motorna goriva, ulja i maziva
    099/529-4944
    neven.maksic@poljocentar.hr

    Jovana Srbljan, kućanske potrepštine, cvjetni program pvc tegle, insekticidni sprejevi i ostali preparati
    099/520-6875
    jovana.srbljan@poljocentar.hr



    VELEPRODAJA

    Ivan Augustinčić
    098/938-2671
    ivan.augustincic@poljocentar.hr

    Srećko Đureta
    098/377-078
    ivan.augustincic@poljocentar.hr
    Koprivničko-križevačka

    Mirjana Mađarević
    099/807-1158
    mira.madzarevic@poljocentar.hr
    Osječko-baranjska i Požeško-slavonska

    Tomo Meler
    099/514-7141
    tomo.meler@poljocentar.hr
    Brodsko-posavska i Vukovarsko-srijemska

    Matija Mužina
    099/493-2755
    matija.mužina@poljocentar.hr
    Varaždinska i Krapinsko-zagorska

    Mario Čeh
    099/818-2053
    mario.ceh@poljocentar.hr
    Međimurska


    MALOPRODAJA

    Martina Višnjica Hunjak, voditeljiica
    099/489-1492
    048/712-008
    martina.hunjak@poljocentar.hr



    RAČUNOVODSTVO I FINANCIJE

    Nada Prekomorec, voditeljica
    099/220-2318
    048/682-848
    nada@poljocentar.hr

    Vlatka Kemenović
    099/520-6876
    048/682-848
    vlatka.kemenovic@poljocentar.hr

    Valentina Biljan
    098/207-951
    048/682-848
    valentina.biljan@poljocentar.hr



    OTKUP MERKANTILNE ROBE I UGOVARANJE PROIZVODNJE

    Davor Maksić
    099/672-0555
    davor.maksic@poljocentar.hr

    Neven Maksić
    099/529-4944
    neven.maksic@poljocentar.hr



    PRODAVAONICE

    Prod. br. 1 Križevci
    098/213-351
    048/712-579
    prod1obrtnicka@poljocentar.hr

    Prod. br. 3 Dubrava V.
    098/495-106
    01/2726-466
    prod3dubrava@poljocentar.hr

    Prod. br. 5 Sv. P. Orehovec
    098/262-0338
    048/856-092
    prod5orehovec@poljocentar.hr

    Prod. br. 6 Zlatar
    098/213-328
    049/467-132
    prod6zlatar@poljocentar.hr

    Prod. br. 9 Veliki Raven
    048/853-353
    prod9raven@poljocentar.hr

    Prod. br. 10 Varaždin
    098/213-357
    042/629-531
    prod10varazdin@poljocentar.hr

    Prod. br. 11 Trema
    099/730-4526
    048/690-010
    prod11trema@poljocentar.hr

    Prod. br. 12 Prodajni centar Križevci
    098/240-550
    048/711-400
    prod12teslina@poljocentar.hr

    Prod. br. 15 Daruvar
    099/310-5785
    043/335-220
    prod15daruvar@poljocentar.hr

    Prod. br. 16 Vrbovec
    099/355-8534
    01/2791-585
    prod16vrbovec@poljocentar.hr

    Prod. br. 18 Ludbreg
    099/255-2081
    042/819-582
    prod18ludbreg@poljocentar.hr

    Prod. 19 Bjelovar
    099/255-2083
    043/226-135, 043/226-136
    prod19bjelovar@poljocentar.hr

    Prod. br. 20 Varaždin
    098/207-967
    042/330-873, 042/331-356
    prod20varazdin@poljocentar.hr

    Prod. br. 21 Sveti Đurđ
    098/213-330
    042/830-939
    prod21svetidjurdj@poljocentar.hr

    Prod. br. 23 Sračinec
    099/735-8700
    042/711-338
    prod23sracinec@poljocentar.hr

    Prod. br. 25 Veliki Zdenci
    099/310-5820
    043/427-129
    prod25zdenci@poljocentar.hr

    Prod. br. 26 Ivanska
    099/269-0685
    043/227-500
    prod26ivanska@poljocentar.hr

    Prod. br. 27 Lepavina
    099/738-3536
    048/661-226
    prod27lepavina@poljocentar.hr

    Prod. br. 31 Cirkvena
    099/269-0684
    048/858-059
    prod31cirkvena@poljocentar.hr

    Prod. br. 32 Varaždinske Toplice
    099/529-4434
    042/633-425
    prod32vztoplice@poljocentar.hr

    Prod. br. 33 Novi Marof
    099/529-4435
    042/611-157
    prod33novimarof@poljocentar.hr

    Prod. br. 34 Sveti Ivan Žabno
    099/583-3219
    048/601-247
    prod34zabno@poljocentar.hr

    Prod. br. 35 Satnica Đakovačka
    099/543-8186
    031/657-022
    prod35satnica@poljocentar.hr